Користь ранкової зарядки

Date: 24 квітня 2018 о 11:16
293 view

Багато хто з нас ледве піднімаються з ліжка вранці. Потім сонними їдуть на роботу чи до школи. Години дві — три приходять в себе, потім обідають, але сонний стан знову повертається. Як від нього позбавитися?

Немає нічого простішого десятихвилинної ранкової зарядки. Але так як батьки з дитинства не привчають своїх дітей до здорового і правильного способу життя, то в дорослому житті привчити себе вже складно. Тому потрібно з дитинства привчати себе виконувати ранкові вправи.

Раз, два, три, чотири, п’ять - пора вставати!

Саме з такими словами потрібно бадьоро і весело вставати з ліжка. Приділіть своєму тілу всього 10-15 хвилин з ранку і ваше здоров’я стане набагато кращим. Адже йому необхідно прокинутися. Чим же корисна зарядка для організму?

• регулярне фізичне навантаження уповільнює процеси старіння;
  • знижується вага тіла і ризик виникнення ожиріння;
  • підвищується весь тонус організму;
  • зміцнюється імунітет;
  • з’являється впевненість у собі;
  • нормалізується обмін речовин;
  • поліпшується настрій;
  • поліпшується діяльність серцево-судинної системи;
  • поліпшується нервова і дихальні системи;
  • підвищується працездатність;
  • покращується загальне самопочуття і підвищується апетит;
  • з’являється бадьорість і заряд енергії на весь день.

Що ж стосується дітей, то їм ранкова зарядка необхідна для їх гармонійного розвитку. Щоб дитина росла здоровою і сильною, їй потрібно з допомогою прикладу показувати різні вправи. Саме після щоденної пробуджуючої зарядки вона зможе приносити додому такі довгоочікувані гарні оцінки і світитися радістю. З ранку дитину не треба буде змушувати їсти кашу, вона сама буде бігти на кухню зі словами: «Хочу їсти!». Усім батькам хочеться бачити свою дитину здоровою. Регулярне виконання ранкової зарядки зміцнить імунітет, а постійні застуди та інфекції назавжди забудуться.

Кілька правил проведення ранкової зарядки

Перед виконанням необхідно добре провітрити приміщення. Відкрити широко штори і впустити чисте свіже повітря в кімнату.

Не варто вибирати силові вправи для ранкової зарядки, вони повинні бути спрямовані на пробудження і невелику розминку м’язів, зв’язок і всього тіла. Для початку потрібно трохи розігрітися, буквально пару хвилин легкої пробіжки на місці. Далі основні вправи протягом п’яти хвилин і в кінці можна приділити пару хвилин вправам на розтягування. Згадайте свої уроки фізкультури і робіть найбільш доступні та прості вправи, які пам’ятаєте. Необхідний правильний настрій. Тому краще з вечора уявити, як ви з ранку включите свою улюблену музику і почнете зарядку. Тоді після пробудження вам не потрібно буде довго вмовляти себе встати з ліжка раніше і повправлятися.

Заняття повинні бути регулярними! Пам’ятайте, вам заважає тільки ваша лінь, а знайти час завжди можна! В здоровому тілі живе здоровий дух!

Comments:
Only authorized users can leave comments.