НАГОРОДЖЕННЯ КРАЩИХ УЧНІВ « КРОК ДО ЗІРОК»

Date: 16 січня 2019 о 15:38, Refreshed 16 січня 2019 о 16:34
264 view

29 грудня у Крутобалківському НВК відбулася урочиста лінійка , де нагороджували переможців спорту, олімпіад, конкурсів за перший семестр

До вітального  слова першим запросили  найкращого, найкреативнішого і непосидючого директора НВК Олександра Миколайовича Павелка.

Свято  розпочали з нагородження юних олімпійців, які вже сьогодні показують високі результати у спортивних змаганнях різних рівнів і сподіваємося стануть справжнім чемпіонами.

На сцену запросили команду юнаків з міні-футболу, які зайняли ІІІ місце в залік районної Спартакіади. Це:

Погорілий Владислав, Мар’ян Владислав, Шамота Дмитро, Івженко Діана, Кочевий Іван, Дядіченко Ігор, Коврігіна Нігіна, Койло Володимир, Сімон Максим, Шамота Максим

А також команду дівчат з гандболу:

Коврігіна Нігіна, Івженко Діана, Мазан Олена, Лифар Світлана, Кондра Катерина, Павелко Маргарита, Харинко Олена, Банк Анатасія, Пантелейчук Сніжана, Сімійон Аліна, Писанська Юлія, Рябуха Анастасія.

Справжнім відкриттям для нашої школи стали переможці олімпіад з базових дисциплін у ІІ( районному) етапі. Тринадцять учнів школи вибороли аж 30 призових мість!!

Ось наші  зірки:

- призер 5 олімпіад : з історії, російської мови, біології, географії, англійської мови – Калантай Таїса

- призер  4 олімпіад : з хімії, фізики, української мови та географії – Пантелейчук Сніжана

-  призер 4 олімпіад: з української мови, географії, історії та хімії – Сімійон Аліна

-   призер 3 олімпіад: з екології, біології та української мови – Мазан Олена

- призер 2 олімпіад: з російської мови та української мови – Кондра Катерина

- призер 2 олімпіад: з фізики та історії – Пікуль Світлана

- призер 2 олімпіад: з історії та української мови - П’ятак Тетяна

- призер 2 олімпіад: з правознавства та хімії – Бурда Тетяна

- призер 2 олімпіад: з правознавства та математики – Писанська Юлія

- по одному призовому місцю зайняли: Капустян Вероніка – з правознавства, Жулкевський Мирослав – з англійської мови, Сімон Дмитро – з хімії та Рябуха Анастасія – з української мови.

Поряд з предметними олімпіадами протягом листопаду відбулися районні етапи двох міжнародних конкурсів: знавців української мови імені Петра Яцика та мовно-літературний імені Тараса Шевченка. В обох цих конкурсах теж маємо призерів.

У районному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика призерами стали:

Погоріла Аліна , Рябуха Анастасія, Пантелейчук Сніжана, Капустян Вероніка

Призові місця у мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка здобули:

Сімійон Яна, Мазан Олена, П’ятак Тетяна.

Після того як Кондра Катерина та Жулкевський Мирослав  здобули І місця на районному етапі, їм довелося представляти наш район у місті Полтава на обласному етапі конкурсу. І вони справилися з цим завданням: вітаємо призерів обласного етапу. І Катя і Мирослав зайняли ІІІ місця.

Привітали  переможницю Малої Академії Наук - П’ятак Тетяну.

У нашій школі  працюють висококваліфіковані, ерудовані педагоги. На лінійці привітали вчителів , які підготували призерів районних та обласних олімпіад, конкурсів та змагань:

Павелко Т. М., Хмиз А. В.,  Кобзисту Н. М., Мазан Г. О., Тихоненко Л. М.,  Прилуцьку Т. О., Грицай Н. А., Павелка О. М., Супрун В. І., Павелко І. А.,Шимко З. В.

Дякуючи виконавчому комітету Драбинівської  сільської ради всі учні отримали солодкі призи.

Що ж, шановні переможці. Це вам освоювати космос, досліджувати земні надра, створювати дивовижні машини, зміцнювати добробут нашої країни.

Бажаємо злетів і нових висот,
Щоб труднощі зникли навіки.
Побільше вам державних нагород
І щастя хай плине мов синьоокі ріки.

І нехай щороку з’являються нові талановиті зірочки, і збагачується , і розширюється наша шкільна талановита родина.

Comments:
Only authorized users can leave comments.